Drakensang Online Wiki
Advertisement

Spis miast występujących w świecie Durii


Miasto: Grimford

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapagrimford

Region: Grimmagstone

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Alan (smith) Alan Kowal
Crooked Mary Garbata Mary Zleceniodawca
Farmer Georgie Wieśniak Jurek Zleceniodawca
Father Priscus Ojciec Priscus Kapłan porządku
Fingal Fingal Handlarz artefaktami
Master Vithrandir Mistrz Vithrandir Zleceniodawca
Mina Mina Handlarz esencjami
Tansy Tansy Alchemiczka

Miasto: Kingshill

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapakingshill

Region: Kingshill

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Abd-Al-Karim Abd-Al-Karim Handlarz artefaktami
Zahir Zahir Czarodziejski tkacz
Zumpe Zumpe Osobliwy kupiec
Ambassador Runa Freygard Wysłanniczka Runa Freygard Zleceniodawca
Arva Valetia Arva Valetia Zleceniodawca
Barim Bloodbaum Tarim Toporczywy Mistrz areny
Captain Gregory Winbold Dowódca Gregory Winbold Zleceniodawca
Chancellor Brett Aylwin Kanclerz Brett Aylwin Zleceniodawca
Cornelius Remin Ernest Remin Zleceniodawca
Corynn Korinna Zleceniodawca
Drake, Soldier of Misfortune Nieszczęsny rycerz Drak Zleceniodawca
Edmund Edmund Kupiec
Emilia Emilia Królewska dostarczycielka dworu
Father Fidelis Ojciec Fidelis Kapłan Porządku
Felix Feliks Handlarz esencją
Garnet Garnet Jubiler
Gnob (portrait) Gnob Handlarz eventowy
Grizmek (portrait) Grizmek Poskramiacz zwierząt
King Harold Król Harold Zleceniodawca
Levander Levander Kobold skarbnik
Maiden Rosalin Panna Rozalinda Zleceniodawca
Malyssa Malissa Zleceniodawca
Matilda Keen Matylda Keen Zleceniodawca
Master Wilmer Mistrz Wilmer Alchemik
Matthew Allthings Mateusz Alting Zleceniodawca
Old Randal Stary Randel Zleceniodawca
Benjamin Quest Keeper Benjamin Zleceniodawca
Olex Steamboiler Oleks Parochód Zleceniodawca
Prince Aldred Książe Aldred Zleceniodawca
Robert Rampage Wolfgang Wściekły Mistrz areny
Arlekin Arlekin Kuglarz
Ballerino Ballerino Kuglarz
Zampano Zampano Kuglarz
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer
Wiley Wiley Zleceniodawca
Vivian Vivian Płatnerka
Woodcutter Arnie Drwal Arlie Zleceniodawca

Miasto: Schronienie Weriana

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapaschronienieweriana

Region: Slimfoor

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Alexis Alexis Handlarz esencją
Alfred Alfred Zleceniodawca
Dunstan Dunstan Jubiler
Father Caelius Ojciec Kaelius Kapłan Porządku
Fighter Anselm Obrońca Anzelm Zleceniodawca
Garrick Garrick Kowal
Janey Gwent Janey Gwent Mistrzyni areny
Larisa Craft Larisa Graft Handlarz artefaktami
Levander Levander Kobold skarbnik
Lord Vane Lord Vane Zleceniodawca
Osborn Osborn Zleceniodawca
Perlie Petronela Alchemiczka
Sir Leonard Sir Leonard Zleceniodawca
Sister Liadan Siostra Lidia Zleceniodawca
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer

Miasto: Obóz Oporu

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapaobozoporu

Region: Shorfolk

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Alexander Campbell Alexander Campbell Zleceniodawca
Porter Porter Handlarz esencjami
Brana Kallos Jana Kallos Zleceniodawca
Constance Konstanty Jubiler
Eduard Edward Handlarz artefaktami
Father Amadeus Ojciec Amadeusz Kapłan Porządku
Finnvald Finwald Zleceniodawca
Francis Franciszek Alchemik
Howard Gort Haward Gort Mistrz areny
Imprisoned snooper Schwytany szpieg Zleceniodawca
Kenneth Kenneth Kupiec
Levander Levander Kobold skarbnik
Prince Aldred (blinded) Książe Aldred Zleceniodawca
Roshan Shamoon Roshana Shamoon Zleceniodawca
Ruthina Flint Ruthina Flint Zleceniodawca
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer
Tomishax Hammerhead Tomishaks Młot Zleceniodawca
Winston Winston Kowal

Miasto: Jarlshofn

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapajarlshofn

Region: Kraj Północy

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Colin Colin Alchemik
Ordan Ordan Miecznik
Sonia Sonia Storskjarva Mistrzyni areny
Runowyprorok Runowy prorok Alwisz Zleceniodawca
Tarus Tarus, łowca smoków Zleceniodawca
Marlon Marlon Syn handlarza artefaktami
Katika Katika Handlarz esencją
Sanni Sanni Jubiler
Levander Levander Kobold skarbnik
Pier Pier Kupiec
Grizmek (portrait) Grizmek Poskramiacz zwierząt
Hanka Hanka Handlarz zbroją
Aron Aaron Grandwel Zleceniodawca
Kapitananna Kapitan Anna Reed Zleceniodawca
Gunar Gunar Rosztal Zleceniodawca
Hagrokosh Hagrokosh Zleceniodawca
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer

Miasto: Ellonidos

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapaellonidos

Region: Helios

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Hanno Hanno Hercberg Jubiler
Pankweris Pan Kweris Alchemik ekspedycji
Dimitrios Dimitrios Handlarz artefaktami
Tekla Tekla Handlarka
Varvara Varvara Handlarz esencją
Levander Levander Kobold skarbnik
Filipos Filippos Kapłan porządku
Spiros Spiros Uczeń kowala
Grizmek (portrait) Grizmek Poskramiacz zwierząt
Gerazymus Gerazymus Wiejski kowal
Archos Archos Andronikos Mistrz areny
Archeolog Archeolog Sara Sherlock Zleceniodawca
Maksymilian Kierownik ekspedycji Maksymilian Głazogrys Zleceniodawca
Rakus Rakus Werwa Zleceniodawca
Kapitananna Kapitan Anna Reed Zleceniodawca
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer

Miasto: Kopalnia Hugona

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapakopalniahugona

Region: Kraj Północy

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Skirnir Skirnir Marzyjawa Zaklinacz duchów przodków
Jadar Jadar Handlarz artefaktami
Torilda Torilda Kowal
Rikarda Rikarda Handlarka
Sven Sven Handlarz esencją
Olwin Olwin Znawca ziół
Halsztajn Halsztajn Jubiler
Levander Levander Kobold skarbnik
Aida Aida Zleceniodawca
Njord Njord Larsson Zleceniodawca
Klarasi Klarasi Leifsdottir Mistrzyni areny
Widuna Widuna Zleceniodawca
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer

Miasto: Ashraja

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapaashraja

Region: Atlantyda

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Ronn B'Ronn Mistrz areny
Ena J'Ena Jubiler
Elbial B'Elbial Kapitan
Elim B'Elim Handlarz esencją
Levander Levander Kobold skarbnik
Alada J'Alada Kapłanka Okeanosa
Ulda J'Ulda Uczony
Jolin B'Jolin Handlarz mydłem i powidłem
Ibala J'Ibala Zleceniodawca
Orana J'Orana Zleceniodawca
Rakus Rakus Werwa Zleceniodawca
Al B'Al Kowal
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer

Miasto: Andrakash

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapaandrakash

Region: Myrdosh

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Severosh Severosh Alchemik
Agelox Agelox Płatnerz
Rasbosha Rasbosha Handlarz artefaktami
Hubegosh Hubegosh Podróżujący handlarz
Finnvald Grizmek Poskramiacz zwierząt
Haruxa Haruxa Handlarz esencją
Cabash Cabash Jubiler
Levander Levander Kobold skarbnik
Farolosh Farolosh Ogniowid Kapłan fyrgona
Wileksa Wileksa Płatnerka
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer
Tarim Tarim Toporczywy Mistrz areny
Agrasha Agrasha Calówka Zleceniodawca
Kapitankrzesiwko Kapitan Krzesiwko Zleceniodawca
Leonardosh Leonardosh Schrubokrentosh Zleceniodawca
Rakus Rakus Werwa Zleceniodawca

Miasto: Obóz wyprawy krasnoludów

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapaobozwyprawy

Region: Lor'Tac

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Branson Branson Kowal
Maberosh Maberosh Alchemik

Miasto: Yaltepetl

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapayaltepetl

Region: Lor'Tac

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Acton Acton Zleceniodawca
Ambassador Ortolax Stahlfeder Ambasador Ortalaks Sprężyniasty Zleceniodawca
Chocilatl Chocilatl Handlarz ekwipunkiem
Zahir Zahir Magiczny tkacz
Taneci Taneci Zleceniodawca
Etuci Etuci Jubiler
Grizmek (portrait) Grizmek Poskramiacz zwierząt
Inzalan Inzalan Zleceniodawca
Iztac the Wise Iztac Roztropny Zleceniodawca
Levander Levander Kobold skarbnik
Nantli Nantli Zleceniodawca
Ocachi Ocachi Wytwórca broni
Pacalli Pacalli Zleceniodawca
Papalotl Papalotl Zleceniodawca
Tepoxl Tepoxl Mistrz areny
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer
Xihul Xihul Alchemik i handlarz essencją
Zontli Zontli Zleceniodawca

Miasto: Hiraja

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapahiraja

Region: Qaizah

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Abbas Abbas Zleceniodawca
Ambassador ortolax stahlfeder Ambasador Ortalaks Sprężyniasty Zleceniodawca
Basem Basem Zleceniodawca
Elenya Elenya Jubiler
Fahid Fahind Handlarz kościanymi monetami
Hamza Hamza Kowal
Levander Levander Kobold skarbnik
Nabih Nabih Alchemik
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer
Soraya Soraya Zleceniodawca
Wael Wael Zleceniodawca
Zahra Zahra Zleceniodawca

Miasto: Rozszczepione Cardhun

Pokaż/Ukryj informacje

Mapa miasta

Mapacardhun

Region: Międzyświat

Lista NPC

Wygląd Nazwa Typ
Salvendar Salvendar Handlarz fragmentami materii
Grizmek (portrait) Grizmek Poskramiacz zwierząt
Rovette Rovette Handlarz esencji
Lythia Lythia Jubilerka
Levander Levander Kobold skarbnik
Rutger Rutger Kowal
Zahir Zahir Magiczny tkacz
Zumpe Zumpe Osobliwy kupiec
Arlekin Arlekin Kuglarz
Ballerino Ballerino Kuglarz
Zampano Zampano Kuglarz
Amon Amon Zleceniodawca
Thabo (portrait) Tabon Czarodziej sfer
Sigina Sigina Jerriksdottir Zleceniodawca Q1
Ojciecrufus Ojciec Rufus Handlarz fragmentami materii Q1
Katos Katos Skutny Zleceniodawca Q2
Marianna Marianna Handlarz fragmentami materii Q2
Wieszczwil Wieszcz Wilboroks Zleceniodawca Q3
Albert Albert Handlarz fragmentami materii Q3
Arbor Arbor Roche Zleceniodawca Q4
Abigail Abigail Handlarz fragmentami materii Q4
Thanos Mistrz Thanos Zleceniodawca Q5
Aston Ashton Catch Handlarz fragmentami materii Q5
- - Obecnie nie ma żadnej misji
dla odblokowania drugiej mapy Q6,
jest ona odblokowana automatycznie
Jakira Jakira Handlarz fragmentami materii Q6
Alaryk Alaryk Wymund Zleceniodawca Q7
Damariusz Damariusz Handlarz fragmentami materii Q7
Skuld Skuld Orvarsson Zleceniodawca Q8
Aaqa Aaqa Handlarz fragmentami materii Q8
Letha Letha Carra Zleceniodawca Q9
Rozwita Rozwita Handlarz fragmentami materii Q9
Advertisement